Реконструкція та ремонт промислових, житлових та громадських будівель та споруд

Реконструкція житлових та промислових будівель – один із напрямків діяльності будівельної компанії МСТК.

Необхідність у таких роботах виникає як правило при зміні цільового призначення використання об’єкта, або при необхідності внесення великих змін до його конструктивів або мереж.

Прикладом виконання такого виду робіт є будівництво ресторану в цоколі житлової будівлі, або навпаки, влаштування житлових квартир у колишній промисловій адміністративній будівлі. Надбудова поверху на існуючій будівлі, різноманітні прибудови і роботи, пов’язані з втручанням у несучі конструкції (посилення, пристрій отворів тощо) також є прикладом реконструкції. Таким чином, при реконструкції будівель здійснюється не тільки оновлення окремих елементів, а й відбувається реорганізація, перепланування простору. Крім того, можуть змінюватися габарити будівлі. Не рідкісні випадки, коли через старість конструкції будівельна компанія посилює фундамент або несучі конструкції.

Роботи з реконструкції умовно можна розділити на кілька етапів – обстеження та отримання висновку про можливість проведення реконструкції, розробка технічного завдання та проекту, власне виконання робіт та введення об’єкта в експлуатацію. Наша компанія пропонує як провести весь комплекс послуг “під ключ”, так і виконати будь-який з етапів.

Хоча здавалося б, реконструкція будівель передбачає проведення звичайного капітального ремонту, в основному здійснюється цілий комплекс робіт, який за своєю значущістю і відповідальність не відрізняється від тих, що проводяться при новому будівництві будівлі. Однак при реконструкції весь процес ускладнюється факторами обмеженості, неможливості застосування традиційних способів проведення певних робіт (наприклад-вимога проекту використовувати при демонтажі тільки ненаголошені методи), дуже часто -неможливість використання традиційних підйомних механізмів та інше. Це, у свою чергу, призводить до збільшення трудовитрат, необхідності використання специфічних механізмів і матеріалів, підвищених вимог до якості виконання кожного з етапів.

Будь-яка реконструкція – це процес, що вимагає чималих капіталовкладень і великих трудовитрат, адже метою проведення таких ремонтно-будівельних робіт є поліпшення експлуатаційних характеристик будівель і приміщень, а відповідно і підвищення ефективності від експлуатації (як приклад – збільшення надходжень від орендної плати).